samodzielna praca manualna na Widzewie - nowe miejsca pracy !

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży AGD, poszukujemy osób do wykonywania prostych prac manualnych przy maszynach produkcyjnych.

Nr ref.: 39310
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • prosta praca w procesie produkcji (przy maszynach)
  • samodzielne ustalanie prędkości wykonywania pracy na maszynie
  • kontrola jakości wykonanych produktów
  • zmiana stanowisk raz w tygodniu, aby praca nie była monotonna

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w produkcji
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • pozytywne nastawienie i motywacja do pracy

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysokie premie jakościowe i wydajnościowe)
  • długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w firmie
  • wypłata zawsze na czas
  • dobra atmosfera, dbający o pracowników przełożony
  • dofinansowania do obiadów
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy w firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)