Samodzielna/ny Księgowa/wy

Scanmed S.A.

Kraków, 30-150, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków, 30-150

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg
  • Rozliczenie podatków PIT, CIT i VAT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sprawozdawczość GUS, NBP i inne
  • Rozliczanie należności i zobowiązań
  • Nadzór nad terminowością spływu należności
  • Kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych
  • Dekretacja, wprowadzanie i księgowanie faktur i dokumentów magazynowych

Wymagania:

  • znajomość systemu Enova, znajomość rozliczeń PIT, CIT i VAT,
  • umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych MSR i PSR,
  • znajomości prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomiczno-finansowym
  • min. 3-letniego doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • komunikatywności, samodzielności oraz dobrej organizacji pracy.
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości, w tym sporządzanie sprawozdań finansowych powyżej 3 lat
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • pełnej znajomości zagadnień księgowych oraz podatkowych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.