Opis stanowiska pracy

EFINEF sp. z o.o. sp.k., biuro rachunkowe z siedzibą w Zielonce poszukuje do swojego zespołu:

Samodzielna księgowa

Zakres zadań:
1. księgowanie dokumentów
3. wyliczanie podatków i sporządzanie wymaganych deklaracji,
4. komunikacja z Klientami Biura,
5. sporządzenie deklaracji VAT,
6. sporządzanie sprawozdań finansowych,
7. bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa podatkowego.

Wymagania

WYMAGANIA I KWALIFIKACJE DLA STANOWISKA
1. Wykształcenie : min. średnie ekonomiczne (mile widziane studia wyższe)
2. Doświadczenie zawodowe : min. 2 lata
3. Znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
4. Predyspozycje osobowościowe: dokładność, terminowość, uczciwość i
umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

EFINEF spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to instytucja finan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse