Opis stanowiska pracy

EFINEF biuro rachunkowe z siedzibą w Zielonce, poszukuje pracownika na stanowisko:
Samodzielnej Księgowej

Od idealnego kandydata oczekujemy :
- znajomości zagadnień związanych z obsługą księgową i kadrową klientów (kpir,
ryczałt, vat, zus),
- umiejętności naliczania zobowiązań wobec US i ZUS,
- umiejętności sporządzania wymaganych deklaracji (PIT, VAT, GUS),
- umiejętność przygotowywania pism urzędowych.

Wymagania

Oczekujemy:
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- dobrej znajomości obsługi komputera (mile widziana znajomość Raks Sql),
- znajomości zagadnień księgowych, przepisów prawa podatkowego i prawa pracy,
- bardzo dobrej organizacji pracy,
- dyspozycyjności i zaangażowania w pracę,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferty z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres mailowy.

Prezentacja firmy

EFINEF spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.. <br/> ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa