samodzielna księgowa

Prestige Expert

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem biura rachunkowego firma Prestige Expert poszukuje do obsługi swoich klientów doświadczonych księgowych z biegłą znajomością przepisów podatkowych i rachunkowości.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie bieżącej księgowości klientów
- prowadzenie rozliczeń podatkowych (CIT, VAT, itp.)
- przygotowywanie sprawozdań finansowych
- tworzenie raportów dla klientów
- zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
- naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie akt osobowych (do 10 pracowników w firmie)

Wymagania

Oczekujemy:
- min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
- wiedza w obszarze księgowości oraz znajomość w zakresie podatków
- wykształcenie wyższe
- bardzo dobra znajomość MS Excel
- umiejętność analitycznego myślenia
- zdolności interpersonalne
- obsługa programów księgowych firmy Insert

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego
- bardzo dobre i elastyczne warunki pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv ze zdjęciem z informacją o posiadanym wykształceniu oraz zdobytym doświadczeniu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Prestige Expert z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Prestige Expert z siedzibą we Wrocławiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Firma Prestige Expert działa na rynku od roku 2009. <br/> <br/>Współprac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa