Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem grupy kapitałowej poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnej księgowej.

Wymagania

- wyższego wykształcenia kierunkowego (finanse i rachunkowość)
- 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
- wiedzy z zakresu księgowości i podatków umożliwiającej samodzielne prowadzenie ksiąg małych i średnich przedsiębiorstw
- umiejętności sporządzenia sprawozdań finansowych i deklaracji VAT oraz CIT
- umiejętności sporządzania raportowania dla GUS i NBP
- dyspozycyjności w ramach pełnego etatu
- wysokiej kultury osobistej

Mile widziane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym w zakresie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej podmiotów prowadzących pełną księgowość.

Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Data Techno Park sp. z o.o. jest instytucją otoczenia biznesu, realizują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa