Opis stanowiska pracy

Drumet Liny i Druty Sp. z o.o. jest strategicznym podmiotem amerykańskiej grupy WireCo. Naszą ambicją jest ciągły rozwój i profesjonalizm we wszystkim co robimy.

Ze względu na rozwój naszej firmy poszukujemy ambitnej samodzielnej księgowej do naszego zespołu finansowego.

Opis stanowiska:

•Koordynowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy z zachowaniem zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych

•Zapewnienie poprawności i wdrażanie nowych rozwiązań w programie finansowo-księgowym

•Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych (także VAT)

•Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i procedur

•Kooperacja z innymi pracownikami działu księgowości

•Usprawnianie obiegu informacji

Wymagania

•Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości

•Dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej na podstawie Ustawy o Rachunkowości

•Znajomość MSSF oraz USGAAP będzie dodatkowym atutem

•Licencja MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych

•Znajomość wszystkich zagadnień dotyczących prowadzenia pełnej księgowości

•Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz prawa bilansowego

•Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programów księgowych

•Bardzo dobra organizacja pracy oraz otwartość na zmiany

•Umiejętność doskonałej pracy w zespole

•Zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność, skrupulatność

•Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

Oferujemy:

•Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej

•Atrakcyjne wynagrodzenie

•Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

•Samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole

•Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

DRUMET jest znanym producentem prężnie działającym w branży metal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Bankowość