Samodzielna Księgowa

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Samodzielna KsięgowaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według standardów korporacyjnych oraz Ustawy o Rachunkowości
  • przygotowanie deklaracji podatkowych, sprawozdań oraz raportów wewnętrznych i na potrzeby instytucji zewnętrznych
  • przygotowywanie raportów cashflow
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów
  • księgowanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, RMK
  • przygotowanie przelewów i księgowanie wyciągów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra orientacja w zagadnieniach rachunkowości i finansów
  • znajmość MS Excel
  • język angielski na poziomie B2
  • mile widziana znajomość Hyperion Financial Management

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna, pakiet MyBenefit w tym Multisport, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, świąteczne bony towarowe
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej grupie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.