Samodzielna Księgowa

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, oddziału międzynarodowej firmy deweloperskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna KsięgowaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • rozliczenia podatków VAT i CIT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych
  • rozliczanie podatku u źródła
  • aktywny udział w zamknięciu miesiąca/kwartału/ roku
  • uzgodnienie tabel RMK czynnych i biernych
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • wsparcie przy współpracy z audytorem
  • prowadzenie pełnej księgowości spółek

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • praktyczna znajomość programów finansowo-księgowych
  • dobra znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excel
  • znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (w szczególności VAT)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenie kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • opiekę medyczną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.