Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  1. księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  2. wprowadzanie danych do komputerowego systemu księgowego tj. zobowiązania, należności, księga główna,
  3. przygotowywanie przelewów bankowych i akredytyw,
  4. księgowanie wyciągów bankowych,
  5. kompensowanie wzajemnych zobowiązań i należności,
  6. udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT,
  7. uzgadnianie i potwierdzanie sald z dostawcami i klientami,
  8. bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno- merytorycznym,
  9. uzgadnianie stanów magazynowych,
  10. przygotowywanie sprawozdań i raportów biznesowych,
  11. udział w procesach zakończenia miesiąca i roku,
  12. wsparcie przy sprawozdaniach finansowych.

Wymagania:

  1. wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość,
  2. doświadczenie w księgowości min. 2 lata,
  3. znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych oraz umiejętność ich stosowania,
  4. znajomość pakietu MS Office, w tym programu MS Excel,
  5. dobre umiejętności analityczne,
  6. gotowość do nauki i poszerzania wiedzy,
  7. umiejętność pracy w zespole,
  8. znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  1. pracę w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  2. samodzielne i pełne wyzwań stanowisko.
  3. atrakcyjny pakiet socjalny, karty sportowe oraz pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Spółka Profix działa w obszarze produkcji i handlu. Jest dostawcą wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa