Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

 W imieniu firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

Nr ref.: 25425
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gniezno

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie pełnej księgowości firmy
  • księgowanie dokumentów
  • udział w tworzeniu sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • współpraca z Zarządem, Głównym Księgowym i Młodszymi Księgowymi
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS)

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w księgowości minimum 3 letnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (do kontaktu z Zarządem)
  • wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

Oferta:
  • bardzo dobry poziom wynagrodzenia
  • umowę o pracę na czas określony 3-4 miesiące z możliwością przedłużenia zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)