Fulco Technologie Budowlane Sp. z o.o.

Samodzielna Księgowa

Od: Fulco Technologie Budowlane Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

OPIS STANOWISKA PRACY:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów (m.in. księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów, inwestycji, itp.)
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej towarów i produktów,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Naliczanie wynagrodzeń i tworzenie list płac,
  • Analiza rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby Wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów,
  • Nadzór nad polityką rachunkowości firmy,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).
  • Raportowanie finansowe na potrzeby Zarządu Spółki,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość),
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnej księgowej
  • Znajomość bieżącego prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • Praktyczna znajomość programu OPTIMA,
  • Biegła znajomość pakietu office,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę

W firmie panują partnerskie relacje, zapewniamy przyjazną atmosferę, a także możliwość wykazania swoich umiejętności i satysfakcję z pracy. W zamian oczekujemy solidności, kreatywnego podejścia i pełnego zaangażowania w nasze projekty.