Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta – firmy zajmującej się transportem nowych samochodów osobowych i ciężarowych - poszukuje na terenie Czeladzi osób na stanowisko:

Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Czeladź

Zakres obowiązków:
- prowadzenie rachunkowości firmy zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi;
- wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne, a także nadzór nad prawidłowym zapisem i obiegiem dokumentów księgowych;
- sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz wytycznych grupy;
- przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, Kontrolera Finansowego, banków oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, US);
- prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT, CIT i PIT, sporządzanie deklaracji i prawidłowe rozliczenia podatków;
- kontakty i współpraca z zewnętrzną firmą księgową oraz urzędami skarbowymi i audytorami;
- nadzór nad kwestiami finansowo-księgowymi w obszarze kadr i płac;
- stałe monitorowanie oraz dostosowywanie działań do zmian w przepisach prawa podatkowego, prawa pracy.

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- stabilne warunki zatrudnienia w dużej, międzynarodowej firmie;
- ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie z ZFŚS;
- potrzebne szkolenia.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku;
- wykształcenie wyższe ekonomiczne/rachunkowość oraz znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych;
- znajomość programu Symfonia, SAP, MS Office (Excel), PŁATNIK itp.;
- odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz bardzo dobra organizacja pracy;
- znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa