Samodzielna Księgowa

Best 4 You

63-640 Bralin, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię samodzielną księgową do prowadzenia pełnej księgowości, kadr i płac firmy produkcyjnej.

Wymagania

-doświadczenie minimum 2-letnie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
-doświadczenie w prowadzeniu kadr i naliczaniu płac
-wykształcenie minimum średnie
-znajomość przepisów podatkowych oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
-mile widziana znajomość oprogramowania OPTIMA
-sumienność, dokładność

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą łóżek drewnianych (dzieci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa