Opis stanowiska pracy

 prawidłowy obieg dokumentów księgowych,
 przygotowywanie raportów i zestawień,
 komunikacja z kontrahentami i współpracownikami - także zagranicznymi,
 aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
 dekretowanie i księgowanie dokumentów,
 księgowanie i wystawianie zaliczek, rozliczenia pracownicze,
 prowadzenie kasy,
 przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
 współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, BANK),
 przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
 potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
 bezpośrednia współpraca z Główną Księgową.

Wymagania

 wykształcenie wyższe kierunkowe,
 praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
 doświadczenie 5-letnie na podobnym stanowisku, praca w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
 dobra znajomość programów Word i Excel,
 znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,
 skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dobra organizacja pracy,
 prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży samochodowej, autoryzo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa