Samodzielna księgowa - znajomość MSRów

Lissta Kancelaria Podatkowa

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

* Prowadzenie rachunkowości powierzonych firm (pełna księgowość) zgodnie z obowiązującymi przepisami CIT, VAT, ZUS, GUS
* Księgowanie i dekretowanie dokumentów
* Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych
* Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi standardami rachunkowości
* Odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe przygotowanie deklaracji podatkowych
* Wykonywanie bilansów, sprawozdań finansowych

Wymagania

- znajomość zasad księgowości

-sporządzanie sprawozdań finansowych - znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości MSR - WARUNEK KONIECZNY

- dobra organizacja czasu pracy

- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- umiejętność pracy w zespole, uczciwość, lojalność i zaangażowanie

- wykształcenie wyższe – preferowane Finanse, Ekonomia, Rachunkowość

- znajomość zasad ustawy o rachunkowości, prawa finansowego, prawa podatkowego

- praktyczna znajomość pakietu MS Office

- znajomość obsługi programów finansowo księgowych – preferowane: Rachmistrz GT, Subiekt GT, Rewizor GT

Prezentacja firmy

www.lissta.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa