Opis stanowiska pracy

  • Nadzorowanie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Nadzorowanie rozliczeń z ZUS;
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych;
  • Terminowe i prawidłowe wprowadzanie i księgowanie dokumentów;
  • Rozliczanie VAT i sporządzanie deklaracji VAT-7;
  • Przygotowanie kalkulacji PIT/CIT;
  • Sporządzanie sprawozdań do GUSu;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu oraz banków;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;
  • Prowadzenie bieżącej obsługi administracyjnej Spółki;
  • Bieżąca współpraca z Zarządem.

Wymagania:

  • Min. 5 - letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości;
  • Certyfikat kwalifikacyjny - uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych;
  • Znajomość przepisów Kodeksu pracy, przepisów ZUS oraz przepisów związanych z naliczaniem wynagrodzeń;
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność;
  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
  • Odpowiedzialność i sumienność;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, pakiet MultiSport).

Prezentacja firmy

Jako przedsiębiorstwo działające od wielu lat w różnorakich obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Analityka