Samodzielna księgowa (-y)

GLC

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Księgowanie dokumentów finansowych,
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT/PIT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie obsługi finansowo-księgowej.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  •  Stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjemnej atmosferze
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy,
  • ZFŚS,
  • Owoce dla pracowników,
  • Benefity: Multisport, MyBenefit, Medicover

Prezentacja firmy

GLC od 2004 roku świadczy kompleksowe usługi dla podmiotów z sektora mał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca BPO / outsourcing, Praca Doradztwo / Konsulting