Opis stanowiska pracy

Wrocławska Akademia Kulinarna w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej centrali we Wrocławiu pracownika na stanowisko:

Samodzielna /y Księgowa/y

Opis stanowiska pracy:
-znajomość przepisów podatkowych i ZUS
- księgowanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wyciągów bankowych, raportów kasowych
- udział w procesach księgowych związanych z zamknięciem miesiąca, półrocza, roku
- odpowiedzialność za poprawne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
- zapewnienie kompletności i poprawności księgowań
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
- przygotowywanie deklaracji podatkowych

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego
- bardzo dobrą atmosferę pracy
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
- minimum trzy lata doświadczenie na stanowisku samodzielna księgowa/y
- znajomość zasad księgowych oraz przepisów podatkowych w połączeniu z praktyczną umiejętnością księgowania
- dobra znajomość pakietu MS Office
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- umiejętność analitycznego myślenia

Prezentacja firmy

Firma American Trading Company Spółka z o.o. to jeden z liderów w branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa