Samodzielna Księgowa/wy do Biura Rachunkowego

Kancelaria Podatkowo Ubezpieczeniowa J&A s. c.

Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

-pro­wa­dze­nie ksiąg rachunkowych klientów naszej firmy(zarówno mała księgowość jak i pełna księgowość);

-wyko­ny­wa­nie wszyst­kich czyn­no­ści zwią­za­nych z zamknię­ciem mie­siąca i roku;

-kon­trola pra­wi­dło­wo­ści dokumentacji;

-nad­zór nad obie­giem doku­men­tów księgowych;

-pomoc w zakresie porad w sferze różnorodnych działalności gospodarczych;

-spo­rzą­dza­nie spra­woz­dań finan­so­wych i rapor­tów okresowych;

-komunikacja z kontrahentami i współpracownikami - także zagranicznymi;

-przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT-7, PIT, CIT oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych;

-współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, BANK);

-przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;

-potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

-Przygotowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych;

-nadzór nad zagadnieniami kadrowo-płacowymi

Wymagania

Poszukujemy komunikatywnej, pogodnej i kreatywnej osoby do Biura Rachunkowego.

Specyfika pracy wymaga stałego kontaktu z klientem oraz umiejętności doradzania w sferze podatkowej.

-Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)

-Co najmniej 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w prowadzeniu małej i pełnej księgowości podmiotów gospodarczych

-Dobra znajomość programów księgowych

-Mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia lub chęć nauki obsługi programu,

-Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

znajomość j. angielskiego i/lub j. rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

-Wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność,

-Dokład­ności i staranności przy wykonywaniu obowiązków

Prezentacja firmy

Kancelaria Podatkowo-Ubezpieczeniowa została stworzona w odpowied... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
możliwe premie i dodatki uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa