Samodzielna Księgowa - Swarzędz

Poliglotek

Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będą:

Prowadzenie pełnej księgowości spółek oraz małej księgowości
• Wprowadzanie dokumentów do informatycznego systemu finansowo-księgowego - Symfonia Finanse i Księgowość oraz Kadry i płace.
• Przyjmowanie, rejestrowanie i kontrolowanie dokumentów źródłowych finansowo-księgowych.
• Przygotowywanie raportów i zestawień w obszarze swoich obowiązków.
• Sporządzanie deklaracji podatkowych,
• Sporządzenie bilansów, sprawozdań oraz raportów okresowych przy współpracy z głównym księgowym
• Uzgodnienie sal
• Przygotowywanie raportów dot. zamknięcia miesiąca

Wymagania

Od osób aplikujących na to stanowisko wymagane jest:
• 3-5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości
• Praktyczna umiejętność obsługi programów finansowo – księgowych i płacowych:
Symfonia Finanse i Księgowość oraz Kadry i płace
• Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, zasad rachunkowości
• Odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji
• Wykształcenie minimum średnie o profilu rachunkowość
• Energiczną w działaniu
• Umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu,
• Pozytywne nastawieniem do wykonywanego zawodu

Proszę aby zgłaszały się tylko osoby spełniające wymagania

Prezentacja firmy

Szkoła językowa dla najmłodszych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa