Samodzielna Księgowa (SAP, język angielski)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Poznań Michael Page Na czas nieokreślony

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w spółce. Do obowiązków kandydata będzie należało między innymi sporządzanie deklaracji podatkowych dla spółki, przygotowanie raportów oraz analiz finansowych zarówno na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne oraz przygotowanie sprawozdania finansowego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branż y produkcyjnej, specjalizująca się w produkcji opakowań. Spółka zatrudnia globalnie około 2,5 tysiąca pracowników i obecnie jest w fazie bardzo dynamicznego rozwoju. Dzięki stałemu udoskonalaniu modelu biznesowego opartego przede wszystkim na wartościach Grupy oraz ciągłej innowacji i przedsiębiorczości wewnętrznej firma utrzymuje pozycje lidera na rynku w swej branży.

Opis stanowiska

  • Rejestracja operacji gospodarczych w ramach księgi głównej oraz ewidencji środków trwałych
  • Weryfikacja oraz przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatku VAT
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (w tym raportów GUS)
  • Wykonywanie czynności w ramach zamknięć okresów księgowych (m.in.: potwierdzanie sald, rozliczanie kart kredytowych)
  • Kontrola i wsparcie pozostałych funkcji w zakresie prawidłowej rejestracji zapisów księgowych
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy zainteresowanymi stronami, klientami wewnętrznymi oraz dostawcami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości i finansów w międzynarodowej organizacji
  • Wiedza z zakresu podatków (polskich), zasad rachunkowości przedsiębiorstw, IFRS
  • Dobra znajomość programów: SAP, Excel, Power Point
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów, analiz, prezentacji
  • Wysokie zdolności komunikacyjne pozwalające na wydajną współpracę ze wszystkimi funkcjami
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu
  • Pro-aktywne nastawienie

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet benefitów oraz dużą samodzielność w ramach pełnionych obowiązków.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel