Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Vistra Fund Services Sp. z o.o. S.K.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Zapewnienie kompletnej obsługi podatkowo-księgowej oraz sprawozdawczej firm zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz innych analiz związanych z raportowaniem bieżącym i okresowym,

  • Organizacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firm.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse),

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku (min. 4 lata),

  • Znajomość programu Excel,

  • Dobra znajomość programu RAKS SQL,

  • Umiejętność jednoczesnej obsługi wielu klientów - doświadczenie w biurze rachunkowym przy obsłudze pełnej księgowości wg KSR i MSR, w tym spółek z branży nieruchomości,

  • Umiejętności analityczne,

  • Odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • Sumienność, dokładność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Opiekę medyczną (LIM Medical Center/Lux Med).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Vistra Fund Services Poland Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie (02-703) przy ul. Bukowińskiej 22/8B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

www.vistra.com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa