Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

iView Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy deweloperskiej , poszukujemy osób na stanowisko: Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego oraz wytycznymi Grupy
  • Weryfikacja i księgowanie faktur zakupu
  • Kalkulacja i księgowanie odsetek od pożyczek
  • Przygotowanie przelewów, kontrola stanu rozrachunków i stanu środków bieżących
  • Przygotowanie ksiąg na cele zamknięć statutowych oraz kwartalnych zamknięć grupowych
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych (min. VAT, VAT UE, CIT, IFT, ORD-U, PCC)
  • Sporządzanie raportów do NBP, GUS
  • Przygotowanie i aktualizacja innych dokumentów wymaganych przepisami prawa podatkowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia)
  • Minimum 3 lata doświadczania na podobnym stanowisku
  • Znajomość instrumentów finansowych, zdolności analityczne
  • Doświadczenie w branży nieruchomości, lub pokrewnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie

Prezentacja firmy

Idea działalności iView Recruitment skupia się na chęci budowania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat