Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

ILSP UNLIMITED Future Investments S.A. Sp. K.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

 samodzielne prowadzenie księgowości dla spółki - pełna księgowość, księgi przychodów i rozchodów
 obsługa kadrowo-płacowa
 sporządzanie deklaracji dla US i ZUS
 kontakty z instytucjami skarbowymi i ZUS

Wymagania

 minimum pięcioletniego doświadczenia w biurze rachunkowym - mile widziany certyfikat MF
 obowiązkowo doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości i sporządzaniu sprawozdań finansowych
 doświadczenia w prowadzeniu rozliczeń z ZUS
 praktycznej i aktualnej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT, prawa ubezpieczeń społecznych
 umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, oraz programów księgowych znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
 sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy
 umiejętności analitycznego myślenia

Prezentacja firmy

Nasza międzynarodowa szkoła oferuje kursy językowe dla studentów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa