Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

AVIO finance Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • stałą obsługę klientów firmy,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji księgowej,
  • weryfikację faktur pod względem rachunkowym,
  • księgowanie (uproszczona i pełna księgowość) oraz dekretowanie dokumentów,
  • obsługę kadrowo-płacową i ubezpieczeniową pracowników naszych klientów,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • realizację innych zadań, powierzonych przez głównego księgowego.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • WYMÓG KONIECZNY: posiadają minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym (obsługa uproszczonej i pełnej księgowości oraz kadr i płac),
  • potrafią umiejętnie koordynować bieżące zadania, związane z obsługą klientów,
  • dobrze znają przepisy podatkowe oraz zasady rachunkowości,
  • znają zagadnienia związane z ewidencją środków trwałych,
  • mają doświadczenie w dekretowaniu i ewidencji kosztów oraz księgowaniu faktur zakupu,
  • znają zagadnienia dotyczące transakcji wewnątrzwspólnotowych,
  • fachowo sporządzają rozliczenia roczne osób fizycznych,
  • mają wiedzę na temat prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętnie wykorzystują możliwości oprogramowania biurowego, poczty elektronicznej i innych narzędzi, niezbędnych do pracy,
  • sprawnie poruszają się w środowisku oprogramowania księgowego (mile widziana znajomość programów Asseco WA-PRO oraz programu Płatnik),
  • są otwarci na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych,
  • potrafią działać samodzielnie i dobrze organizują własną pracę,
  • mają otwarty umysł i wykazują się inicjatywą,
  • są komunikatywni i chętnie pracują w zespole,
  • pogodnie nastawieni do otaczającego ich świata i ludzi,
  • nie palą...

Prezentacja firmy

AVIO finance Sp. z o.o. to przyjazne biuro finansowo-księgowe, sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa