Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Crystal Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Od: Crystal Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń

Firma CRYSTAL - producent i dystrybutor okien PCV i drzwi w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko

Opis stanowiska

  • dekretacja dokumentów,
  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej,
  • prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi,
  • wprowadzanie wyciągów bankowych, rozrachunki
  • przeprowadzanie okresowej kontroli kont (analiza rozrachunków z klientami, publiczno-prawnych, kosztowych),
  • delegacje krajowe i zagraniczne
  • PFRON

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów podatkowych
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programu Enova
  • samodzielność, dokładność,
  • rzetelność,
  • terminowość,

Oferta

  • samodzielna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie