Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

SUPPORT Biuro Rachunkowe sp. z o.o.

Suchy Las k/Poznania, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa księgowa podmiotów prowadzących księgi rachunkowe (Spółki z o.o., Spółki komandytowe)
  • przygotowywanie rachunku zysków i strat, bilansu
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT i VAT)

Wymagania

  • conajmniej 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • aktualna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów podatkowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów księgowych (preferowane: Insert, Opitma)
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel)
  • umiejętności analityczne
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność

Prezentacja firmy

SUPPORT Biuro Rachunkowe prowadzi obsługę księgową i kadrowo-płac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa