Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

MK FINANSE

62-200 Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki na stanowisku:
*samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz PKPiR;
*sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych – CIT, PIT, VAT;
*sporządzanie sprawozdań finansowych;
*sporządzanie pozostałych raportów (np. GUS, NBP);
*bieżące kontakty z Klientami i urzędem skarbowym;
*asysta przy kontrolach podatkowych.

Oferujemy:
*możliwość podjęcia pracy od zaraz;
*umowę o pracę (otwarta propozycja współpracy);
*samodzielne stanowisko;
*wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
*bardzo duża możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

*3 letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek;
*wykształcenie wyższe
*znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
*dobra znajomość programu Symfonia;
*punktualność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
*umiejętność sporządzania list płac, rozliczenie ZUS będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

MK finanse jest biurem rachunkowym założonym z pasji przez doświadczonyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa