Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Ajaks S.A

61-312 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Ajaks S.A.
Firma wykonująca specjalistyczne usługi dla przemysłu w związku z rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie pełnej księgowości.
• Prowadzenie ewidencji, wyliczenia i księgowanie delegacji zagranicznych.
• Uzgadnianie kont oraz sporządzanie rozliczeń podatkowych.
• Znajomość przepisów oraz księgowanie dokumentów dotyczących transakcji wewnątrzunijnych.
• Uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdania finansowego.
• Prowadzenie kasy krajowej oraz walutowej.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
• Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

Oferujemy:
• Pracę w miłej atmosferze w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
• Możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych.
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji.

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej, zachęcamy do składania aplikacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

AJAKS to założona w 1991 roku firma specjalizująca się w usługach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Administracja Publiczna