Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

EMPLOYER Sp. z o.o.

60-324 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, Biura Rachunkowego z Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

księgowanie dokumentów źródłowych zgodnie z prawem bilansowym i podatkowym,
weryfikacja wprowadzonych już dokumentów do systemu finansowo-księgowego,
kontrola poprawności sald kont bilansowych i wynikowych oraz rozrachunków z kontrahentami,
sporządzanie kalkulacji podatkowych oraz deklaracji CIT / VAT,
przygotowywanie i weryfikacja plików JPK,
przygotowanie sprawozdań finansowych,
przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby klienta,
raportowanie do GUS wg potrzeby,
utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oczekujemy:

doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz KPiR
aktualną i praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
dobra znajomość pakietu MS Office,
bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia.

Oferujemy:

wynagrodzenie od 5500 zł brutto uzależnione od doświadczenia
zatrudnienie bezpośrednie u Klienta
stabilne warunki zatrudnienia,
elastyczne godziny pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy w młodym zespole,
duży zakres samodzielności
możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego i zajęciach sportowych.

Rekrutacje prowadzi EMPLOYER (nr rej 3255)

Prezentacja firmy

Oferujemy kompleksową usługę rekrutacji specjalistów oraz pracowników pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse