Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy Kraków

Fabryka Dekoracji.

Kraków, 31-436, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Fabryka Dekoracji poszukuje osoby na stanowisko księgowej.
Proponujemy stanowisko związane z obsługą firmy na poziomie finansowo-księgowym i kadrowo – płacowym, oraz rozliczaniem kont firmowych. Rozliczanie delegacji, nadzór nad terminowym realizowaniem płatności.
Praca stała, w pełnym wymiarze godzin, w siedzibie firmy w Krakowie. Praca zespołowa.

Nie wymagamy uprawnień MF.

Wymagania

o minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
o znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych
o znajomość regulacji ZUS, tematyki kadrowo-płacowej
o dobrej znajomość pakietu MS Office w szczególności aplikacji Excel
o uczciwość, dokładność, terminowość, zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
o zdolność analitycznego myślenia i komunikatywność,
o mile widziane prawo jazdy kat. B

Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa