Samodzielna Ksiegowa pelna ksiegowosc i kadry

Finanse & Rachunkowość Sp. z o.o. spolka komandytowa

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy samodzielnej ksiegowej do biura rachunkowego ktora bedzie w pełni obsługiwać przypisane do siebie firmy zarowno w zakresie księgowości jak i kadr.

Pracujemy w programie COMARCH OPTIMA.

Wymagania

1. min. 2 letnie doświadczenie w biurze rachunkowym
2. znajomosc pelnej ksiegowosci oraz zasad rozliczen kadrowych
3. znajomosc zasad obslugi klienta
4. pozytywne nastawienie oraz chec do pracy

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa