Samodzielna księgowa OD ZARAZ

Color Press Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

FIRMA POSZUKUJE OSOBĘ NA STANOWISKO
Samodzielna Księgowa- OD ZARAZ

Opis stanowiska:
• Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej spółki z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sporządzanie stosownych deklaracji, wniosków, sprawozdań
• Kompleksowy nadzór nad całokształtem zagadnień księgowo-finansowych w firmie
• Nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowej oraz nad prawidłowością wykonywanych operacji księgowych
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz działami wewnętrznymi firmy
• Sporządzanie umów z pracownikami oraz listy płac

Wymagania

Wymagania:
• znajomość Optima CDN mile widziane
• Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
• Wykształcenie kierunkowe
• Doskonała znajomość zagadnień księgowych, kadrowych oraz aktualnych przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
• Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, uczciwość
• Posiadanie samochodu

Zapewniamy:
• pracę w młodym i zgranym zespole
• atrakcyjne zarobki
• umowę o pracę

Oferty proszę kierować na e-mail:

Adres Firmy:
Biestrzyków ul. Wrocławska 1
Firma znajduje się 1 km od granic Wrocławia (Ołtaszyn ,ul Grota Roweckiego)

Prezentacja firmy

Drukarnia ekskluzywnych etykiet samoprzylepnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa