Samodzielna Księgowa m/k

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta zmotywowanej osoby na stanowisko samodzielnego księgowego. Jest to stanowisko stworzone dla osób , które chcą być samodzielne i pracować blisko biznesu - umowa na 1,5 roku

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Opieka nad pełną księgowością spółki
  • Uzgadnianie sald kont
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, JPK)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Rozliczanie delegacji i wydatków pracowniczych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Współpraca z doradcami podatkowymi
  • Sporządzanie dokumentów na potrzeby instytucji zewnętrznych
  • Praca w języku angielskim

Profil kandydata

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • J. angielski - stopień zaawansowany
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Opiekę medyczną
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas określony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page