Samodzielna Księgowa / Księgowy

Progresso Sp. z o.o.

Żarów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży przemysłowej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarów

Obowiązki:

  • Dekretowanie dokumentów księgowych,
  • Weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, VAT UE i sprawozdań do GUS,
  • Sporządzanie sprawozdań i analiz,
  • Księgowanie przelewów bankowych,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku, min 2 lata,
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • Umiejętność planowania oraz zarządzania czasem,
  • Skrupulatność, terminowość, samodzielność,
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem,
  • Znajomość programów księgowych, mile widziana znajomość oprogramowania ERP - SAP

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa