SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

Human Solutions Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • rozliczanie podatku VAT i sporządzanie deklaracji VAT–UE, VAT-7D;
  • sprawdzanie i weryfikacja dokumentów księgowych;
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych oraz pozostałych w programie FK;
  • bieżąca kontrola zapisów księgowych;
  • analiza, weryfikacja i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych;
  • uzgadnianie sald należności/ zobowiązań z kontrahentami;
  • kontrola obiegu dokumentów;
  • przygotowywanie płatności;
  • bieżąca komunikacja z klientami, bankami oraz instytucjami państwowymi;
  • sporządzanie raportów i zestawień,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów lub księgowości;
  • dobra znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości;
  •  minimum 2 latnie doświadczenie w dziale księgowości (w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem);
  • znajomość programamów pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Prezentacja firmy

Human Solutions oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse