Samodzielna Księgowa / Księgowy

IFServices Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma IFServices Sp. z o.o. oferuje usługi księgowe, kadrowo-płacowe, podatkowe oraz rozwiązania z zakresu doradztwa biznesowego, kontroli wewnętrznej i prowadzenia działalności dla klientów polskich i międzynarodowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko

Samodzielna Księgowa/Księgowy

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości dla klientów,
  • wykonywanie wszystkich czynności związanych z prawidłowym zamknięciem miesiąca oraz roku,
  • kalkulacja podatków i rozliczeń miesięcznych i rocznych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT i innych) oraz do instytucji państwowych (NBP, GUS) według obowiązującego prawa,
  • udział w przygotowaniu raportów, zestawień finansowych dla potrzeb klientów, audytorów i instytucji zewnętrznych,
  • współpraca w innych zadaniach.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowej/Księgowego, w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych,
  • umiejętności obsługi programów księgowych (preferowana: CDN Optima)
  • obsługa programu MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu zawodu oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. Średnim.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z wykształceniem oraz zaangażowaniem,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.

Poza wynagrodzeniem oferujemy:

  • pracę w kameralnym biurze w centrum Warszawy,
  • pracę w wymiarze jednego etatu lub pół etatu, możliwość pracy poza standardowymi (9-17) godzinami pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą opartą na ludziach, którzy poprzez swoje doświadczenie za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Inne