Samodzielna księgowa/ księgowy

Human & Hunter Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Samodzielna księgowa/ księgowy.

OPIS STANOWISKA

  • Samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów;
  • Kontrola i rozliczanie rachunków z kontrahentami i pracownikami;
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie sald kont księgowych;
  • Ustalanie wysokości należnego i naliczonego podatku VAT, CIT;
  • Przygotowywanie dokumentów do sprawozdań finansowych;
  • Praca nad deklaracjami podatkowymi ( VAT, CIT) oraz sprawozdaniami do GUS.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie ekonomiczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze pełnej księgowości;
  • Dobra znajomość ustaw o rachunkowości i prawa podatkowego;
  • Biegła obsługa komputera w środowisku MS Office, a w szczególności Excela;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę;
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.