Opis stanowiska pracy

• prowadzenie pełnej księgowości spółki
• dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo - księgowych
• analiza i uzgadnianie kont wynikowych i bilansowych
• przygotowywanie deklaracji VAT, CIT oraz pozostałych deklaracji podatkowych
• sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP
• naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami
• sporządzanie oraz przekazywanie rozliczeń i deklaracji do US i ZUS
• prowadzenie akt osobowych pracowników współpraca przy przygotowywaniu sprawozdań finansowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomia; rachunkowość;
• doświadczenie min. 1 rok; (mile widziane doświadczenie z biura rachunkowego)
• dokładności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• znajomość programów finansowo-księgowych (znajomość Symfonii, SAP będzie dodatkowym atutem )
• Inicjatywa w działaniu

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradcy Podatkowego działa od 2003 r. w Poznaniu. Zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa