Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Prowadzenie rachunkowości powierzonych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami CIT, VAT, ZUS, GUS, PIT

- Księgowanie i dekretowanie dokumentów

- Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych

- Sporządzanie sprawozdań finansowych

- Odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe przygotowanie deklaracji podatkowych

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie ekonomiczne,
- Co najmniej 2 letnie doświadczenie,
- Doświadczenie w rozliczeniach podatkowych spółek osobowych i kapitałowych,
- Znajomość procesów finansowo-księgowych i sprawozdawczych,
- Bardzo dobra znajomość polskich przepisów m.in. prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,
- Bardzo dobra znajomość Excel, mile widziana znajomość programu Fakir
- Bardzo dobra znajomość angielskiego.
- Samodzielność, odpowiedzialność

Proszę o podanie oczekiwań finansowych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji

Prezentacja firmy

Polskie Centrum Usług Doradczych jest spółką doradztwa podatkowego ofer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Finanse