Opis stanowiska pracy

Oferujemy stanowisko księgowej/księgowego w dziale księgowości uproszczonych.
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie:
- przyjmowanie dokumentów od wybranych klientów i wstępna ich kwalifikacja,
- wprowadzanie dokumentów do KPiR,
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz zawiadamianie klientów o podatkach,
- sporządzanie dodatkowych raportów i zestawień dla klientów,
- kontakty z klientami kancelarii.

Wymagania

Wymagane:
- praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR,
- znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT,
- min. 2-letnie doświadczenie w prowadzenie KPiR,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
- znajomość jednego języka obcego,
- znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem ksiąg handlowych,
- znajomość podstawowych zagadnień kadrowo-płacowych.

Prezentacja firmy

Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa ZNAK działa na rynku bydgoskim od blisko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa