Opis stanowiska pracy

Kompania Elektroniczna Sp. z o.o. podejmie współpracę z Samodzielną Księgową / Kadrową w zakresie pełnej księgowości.

Od kandydata/tki oczekujemy znajomości polskiej ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego oraz umiejętności stosowania ich w praktyce.

Praca 1 dzień w tygodniu w siedzibie Firmy oraz zdalnie.

Preferowane posiadanie księgowego certyfikatu MF.

Zakres obowiązków:

  • Znajomość WF Fakir
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych CIT, VAT oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym US i ZUS
  • Ewidencja w systemie środków trwałych oraz wartości niematerialnych
  • Rozliczanie na kontach rozrachunkowych
  • Naliczanie amortyzacji
  • Przygotowywanie raportów GUS
  • Prowadzenie kadr, naliczanie wynagrodzeń

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Dowolną formę rozliczenia / wynagrodzenia (Umowa cywilno - prawna, Umowa o pracę)

Prezentacja firmy

Produkcja kontraktowa elektroniki przemysłowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa