Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi zasadami, nadzór nad pracą
działu księgowości,
- Przestrzeganie zasad rozliczeń finansowych i zapewnienie należytej ochrony wartości
pieniężnych,
- Zabezpieczanie prawidłowości umów (pod względem finansowym i podatkowym)
- Sporządzanie deklaracji podatkowych,
- Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
oraz sprawozdań i analiz okresowych,
- Optymalizacja procesów księgowych,
- Nadzór nad dokumentacją oraz zawartymi umowami gospodarczymi,
- Nadzór nad realizowanymi zadaniami zleconymi przez jednostki samorządu
terytorialnego oraz administrację rządową,
- Współpraca z jednostką centralną,
- Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu prowadzenie spraw
finansowych na jak najwyższym poziomie.

Wymagania

- Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość),
- Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,
- Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdawczości dla celów
podatkowych rachunkowych i statystycznych,
- Dobra znajomość programu finansowego CDN Optima oraz pakietu MS Office,
- Doświadczenie w realizacji zadań zleconych przez jednostki samorządu
- Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych.

Prezentacja firmy

Polski Czerwony Krzyż jest jedną z najstarszych i największych organizac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse