Samodzielna Księgowa/Analityk Finansowy - Angielski - Żoliborz

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Rekrutacja kierowana jest do osób, które poszukują wyzwań zawodowych zarówno w obszarze księgowości jak i analizy finansowej.
Poszukiwana osoba będzie współpracować z Finance Managerem, Regionalnym Kontrolerem Finansowym oraz Dyrektorem Zarządzającym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej spółki z branży handlowej z 120 letnim doświadczeniem na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Analityka Finansowego.

Opis stanowiska

Księgowość:

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych na potrzeby wewnętrzne oraz konsolidacji
  • Aktywny udział w procesie cyklicznych zamknięć
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NBP

Analiza:

  • Wsparcie w sporządzaniu analiz finansowych oraz prognoz dot. sprawozdawczości
  • Przygotowywanie przekrojowych analiz (finansowych, sprzedażowych, operacyjnych) na potrzeby Kontrolera Fin. oraz Dyrektora Zarządzającego
  • Sporządzanie raportów i przeglądów na potrzeby kierownictwa
  • Przygotowywanie analiz ad - hoc na rzecz Kontrolera oraz

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości (doświadczenie w branży handlowej/dystrybucyjnej - mile widziane)
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje w mowie i piśmie (min. B2)
  • Znajomość programu Hyperion/Symfonia (mile widziana)
  • Min. podstawowa znajomość US GAAP/MSR

Oferujemy

  • Praca w globalnej organizacji o ludzkiej twarzy :)
  • Ciekawy i zróżnicowany zakres zadań
  • Umowa o pracę
  • Realne możliwości rozwoju
  • Premia roczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page