Salowa/-y Bloku Operacyjnego

LUX MED Sp. z.o.o

Warszawa, mazowieckie

LUX MED to społeczność ekspertów z różnorodnym doświadczeniem. Troszczymy się o zdrowie i rozwijamy w przyjaznej atmosferze.

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutacja do szpitala ortopedii i medycyny sportowej Carolina Medical Center w Warszawie.

Zadania:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i higieny oraz dezynfekcja urządzeń oraz pomieszczeń w obszarze Bloku Operacyjnego;
  • Zbieranie i segregowanie odpadów medycznych, bielizny oraz transportowanie ich do miejsca przeznaczenia wg ustalonych przepisów;
  • Pełnienie funkcji pomocniczych przy obsłudze Pacjentów i opiece nad nimi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. podstawowe;
  • Aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Pogodne usposobienie, dokładność, sumienność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i dynamicznej firmie;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
Benefity:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.