Salon Moliera 2 / Bazar Poznański zatrudni Managera

ITF Fashion Polska Sp. z o.o.

Poznań , wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Salon Moliera 2  I  Bazar Poznański

Specjalizujący się w sprzedaży dóbr luksusowych z branży Fashion, do nowo otwieranego Salonu, poszukuje kandydata na stanowisko:

MANAGER

Miejsce Pracy: Poznań

Opis stanowiska:

- realizacja planów sprzedażowych (luksusowych  brandów),

- dbanie o pozytywny wizerunek salonu,

- zamawianie kolekcji.

Oferujemy:

- pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- udział w szkoleniach w kraju i za granicą.

Wymagania

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców min 1 rok,
- budowa, motywowanie i rozwijanie zespołu,
- wdrażanie standardów i zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
- kontrola prawidłowego obiegu dokumentów sklepowych, magazynowych i kasowych,
- organizacja pracy salonu,
- znajomość języka angielskiego,
- znajomość aktualnych trendów w modzie.

Prezentacja firmy

Salon Moliera 2<br/>Specjalizujący się w sprzedaży odzieży luksus... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie