Salon Łazienek ENANO z Bydgoszczy poszukuje pracownika na stanowisko: Projektant aranżacji łazienek

ŁazienkiABC.pl

Bydgoszcz, 85-303, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

CZYM BĘDZIESZ SIĘ U NAS ZAJMOWAĆ:
- Przygotowanie wizualizacji wystroju i aranżacji łazienek dla naszych klientów.
- Doradztwo klientom z zakresu doboru materiałów wykończeniowych.
- Tworzenie listy zakupowej z projektowanej aranżacji.
- Współpracą z naszym zespołem handlowym i marketingiem.
- Prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji aranżacji łazienek.

OFERUJEMY:
- Stałą praca w biurze w Bydgoszczy na ul. Gajowej.
- Stawiamy na rozwój i samorealizację. Zależy nam na satysfakcji pracowników, dlatego inwestujemy w ich umiejętności i poszerzamy kompetencje.
- Ciekawą pracę pełną wyzwań.
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole.
- Możliwość wdrażania własnych pomysłów.
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

WYMAGANIA:
- Wykształcenie minimum średnie.
- Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz.
- Umiejętność obsługi programów typu CAD Decor.
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- Samodzielność i odpowiedzialność.
- Kreatywność i skuteczność w działaniu.
- Zainteresowanie tematyką designu wnętrz.

Prezentacja firmy

Enano to firma rodzinna, która na rynku sprzedaży internetowej działa od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie