Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Udział w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych w technologii Salesforce;
  • Wprowadzanie zmian i konfiguracji zgodnie z przedstawionymi wymaganiami;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w Salesforce:
  • Dobra znajomość REST and SOAP web services;
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w Java, C# lub innym języku obiektowym.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakayjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B.

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy