WORK SERVICE S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

SALES SUPPORT SPECIALIST

Miejsce pracy: 78-400 Szczecinek

Naszym Klientem jest, jeden z największych na świecie, producent mebli w „płaskich opakowaniach”.

W swoich fabrykach produkuje kilka milionów sztuk mebli rocznie.

Obecnie w związku ze strategicznym rozwojem Firmy poszukujemy specjalistów do wielu obszarów biznesowych, m.in. projektowania, zakupów, zamówień, produkcji, obsługi klienta.

Obowiązki:

  • utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • bieżący kontakt mailowy i telefonicznych z Klientami (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, aktywne poszukiwanie rozwiązań)
  • bieżąca obsługa zamówień
  • współpraca z innymi działami w organizacji
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wysokiej kultury osobistej, samodzielności w działaniu i myśleniu
  • doskonałych zdolności komunikacyjnych oraz łatwości w utrzymywaniu relacji z wymagającym Klientem
  • swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych (mile widziane doświadczenia w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta)
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy
  • umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość innych języków obcych (np. francuski, niemiecki, włoski)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wysokich standardach
  • realny rozówj zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce
  • stabilne zatrudnienie
  • kulturę organizacji sprzyjającą efektywności i rozwojow

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.